bahis

Justinbet Kayıt İşlemleri Nasıl Yapılır

Justinbet sitesi hakkında bir inceleme yapar iseniz, Curacao hükümeti tarafından onaylanmış bir hizmet ürünü olduğunu, Curacao üzerinde kurulmuş ve 126 922 ticaret sicil kayıt numarasını elde etmiş Netzone B.V.  şirketi tarafından işletildiğini ve bu ülkenin oyun kontrol komisyonu üzerinden, 5536 numaralı lisans belgesini aldığını göreceksiniz. Bu şartlar altında, Dünyanın her yerinde aktif olarak, resmi prosedürler dahilinde yasal olarak hizmet veren siteyi kullanmak isteyen herkesin, kayıt işlemlerini gerçekleştirmesi, yani hesap açma işlemlerini tamamlaması gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştirme konusunda, justinbet kayıt işlemleri nasıl yapılır? Sorusunun cevabı, aşağıda sizlerin paylaşımına sunulmuş durumda bulunmaktadır.

Justinbet Kayıt İşlemleri

Justinbet sitesini inceledikten, hizmetleri, kusursuz hizmet anlayışı ve kalitesi hakkında bilgi sahibi olduktan sonra, kayıt olmanız için justinbet giriş işlemini yapmanız, site ana sayfasını kullandığınız cihazların ekranlarına açmanız gerekecektir. Bu konu için, Türkiye piyasasında kullanabileceğiniz son adres, justinbet yeni giriş adresi justinbet461 olacak şekilde belirlenmiştir. Ana sayfayı açınca en üst bölüme doğru bakar iseniz, sarı renkli üye ol şeklinde bir buton hazırlandığını göreceksiniz. Seçim işlemini yaparsınız, üye kaydı başlığı ile bir form ekranın orta bölümüne  açılır.

Burada sizlerden istenen bilgiler olduğunu göreceksiniz. Bütün alanları doldurmanız, seçim yapmanız, gereken bölümlerde gerekli seçim işlemlerini tamamlamanız, sağ alt bölümde bulunan güvenlik kodu resmini boş alana girmeniz gerekecektir. Bu işlemi yaptıktan sonra, üye kaydı şeklindeki butona basmadan önce, sol tarafta bulunan kural ve şartları okudum, anladım ve kabul ediyorum yazısının yanındaki kutuyu işaretlemeniz gerekecektir. Sonra üye kaydı yazılı butona basmanız yeterlidir.

Justinbet Aktivasyon Linki

Kayıt işlemlerini form aracılığı ile tamamladıktan sonra, üye kaydı yazılı form içerisine girdiğiniz size ait elektronik posta adresine bir aktivasyon linki gönderilecektir. İlk justinbet giriş işlemini bu aktivasyon linki içerisinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Justinbet Kayıt İşlemleri Ücretli mi?

Yukarıda bahsedilen işlemler temel olarak, justinbet kayıt işlemleri nasıl yapılır? Sorusunun karşılığını meydana getirmiştir. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi, tamamlanması ve sitenin üye profil bilgileri ile aktif olarak kullanılması esnasında, herhangi bir şekilde justinbet sitesi, yukarıda ismi verilen şirket tarafından, sizlerden herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Hizmetlerinin verilmesi ve üyeliğin açılması gibi işlemlerin hiçbirisinde, üyelik aidatı, hizmet bedeli ya da benzer bir uygulamanın gündemde olmadığı bilinmelidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir